ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ VI ГОДИНЕ – КЛИНИЧКИ СТАЖ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ VI ГОДИНЕ
КЛИНИЧКИ СТАЖ

Поштовани студенти VI године,

Обавештавамо Вас да ће се 30 часова наставе која је била планирана у Хитној помоћи у оквиру Клиничког стажа одржати  у  Ургентном центру у терминима по распореду 12 семестра уз поштовање свих епидемиолошких препорука и мера.

IV група студената 4. – 11. март  јавиће се др Сањи Васић, специјалисти ургентне медицине,

Пријемно тријажно одељење ургентне медицине,  (пријем Ургентног центра).

V група студената 28. март – 1. април  –  др Ивана Милићевић Нешић, специјалиста ургентне медицине, Пријемно тријажно одељење ургентне медицине,  (пријем Ургентног центра).

I група студената 18.  – 22. април –  др Душица Гујаничић, специјалиста ургентне медицине, Пријемно тријажно одељење ургентне медицине,  (пријем Ургентног центра).

II група студената 9.  – 13. мај-   др Бојана Узелац, специјалиста ургентне медицине, Пријемно тријажно одељење ургентне медицине,  (пријем Ургентног центра).

III група студената 30.мај  – 3. јун-   др Марина Ђикић, начелник Пријемно тријажног одељења ургентне медицине,  (пријем Ургентног центра).

РУКОВОДИЛАЦ ЗА КЛИНИЧКИ СТАЖ
Проф.др Мирослава Гојнић, с.р